Urząd Gminy w Policach
72-010 Police, ul. Stefana Batorego 3
www.police.pl
czynny:
poniedziałek od 9:00 do 17:00
wtorek - piątek od 7:00 do 15:00

sekretariat: 431-18-30, 431-18-31
fax: 431-18-32
 
Gmina Police
Dane podstawowe
Struktura organizacyjna
Władze Gminy
Rada Miejska
Burmistrz
Zastępcy Burmistrza
Sekretarz
Skarbnik
Uchwały Rady Miejskiej
Statut Gminy
Regulamin organizacyjny
Strategia rozwoju
Plany zagospodarowania przestrzennego
Projekty Uchwał
Zarządzenia Burmistrza
Sprawozdania Burmistrza
Gospodarka i finanse
Budżet
Przetargi
Komunikaty i ogłoszenia
Oferty inwestycyjne
Jednostki i służby
Jednostki organizacyjne
Jednostki pomocnicze
Spółki gminne
Organizacje pozarządowe
Oświadczenia majątkowe
Obsługa interesanta
Wydziały Urzędu
Wykaz spraw
Wykaz formularzy
Rejestry i ewidencje
Informacje nieudostępnione
Serwis
Wyszukiwarka
Rejestr zmian
Instrukcja obsługi
Redakcja
Kontakt

JEDNOSTKI POMOCNICZE


I. Sołectwa

DĘBOSTRÓW
Sołtys: Grzegorz Markiewicz
Rada Sołecka: 1. Paweł Ewald
2. Andrzej Drozda
3. Lidia Kozak
4. Emilia Szeliga
5. Marcin Drozda
6. Ewa Markiewicz
DROGORADZ
Sołtys: Emilia Krakowiak
Rada Sołecka: 1. Jan Bejma
2. Czesław Wysocki
3. Marynika Zielińska
4. Małgorzata Wesołowska
NIEKŁOŃCZYCA
Sołtys: Grażyna Pawłowska
Rada Sołecka: 1. Wojciech Wodecki
2. Justyna Szurko
3. Dorota Strzelec
4. Jan Cieloch
5. Małgorzata Koźluk
6. Andrzej Pietrzak
7. Radosław Gałamaga
8. Małgorzata Siemińska
9. Stanisław Robaszkiewicz
PILCHOWO
Sołtys: Michał Rajewski
Rada Sołecka: 1. Stanisław Kondrat
2. Andrzej Dąbrowski
3. Maciej Wojciechowski
4. Krzysztof Kalisiński
PRZĘSOCIN
Sołtys: Zofia Hlek
Rada Sołecka: 1. Ewa Andrzejewska
2. Bożena Narloch
3. Julian Kliszewski
4. Stanisław Sarabura
5. Dariusz Ptaszkowski
6. Marcin Płocka
7. Henryk Pliszka
8. Grażyna Niedźwiecka
SIEDLICE
Sołtys: Andrzej Przybylski
Rada Sołecka: 1. Mirosław Moździerzewski
2. Bartłomiej Kuriata
3. Krzysztof Musialik
4. Wiesław Dynarski
TANOWO
Sołtys: Zygmunt Kołacki
Rada Sołecka: 1. Leszek Szczecki
2. Ewelina Żyżniewska - Banaszak
3. Janusz Pająk
4. Edmund Szczepankiewicz
5. Anna Borowska
6. Katarzyna Grasza
7. Bronisław Ruta
8. Marian Siwiela
TATYNIA
Sołtys: Mariusz Kraszewski
Rada Sołecka: 1. Sławomir Sowała
2. Dorota Kraszewska
3. Adam Bajera
4. Magdalena Chajkowska
5. Izabela Szewczuk
TRZEBIEŻ
Sołtys: Stanisław Alksnin
Rada Sołecka: 1. Halina Żółtowska
2. Elżbieta Grabowska
3. Dariusz Stawiński
4. Grzegorz Dobosz
TRZESZCZYN
Sołtys: Edward Stępień
Rada Sołecka: 1. Stanisław Ulman
2. Emil Filipowski
3. Jan Sobiesiński
4. Zenon Nosek
5. Krzysztof Mazanek
WIEŃKOWO
Sołtys: Małgorzata Nowakowska
Rada Sołecka: 1. Grażyna Ogińska
2. Tadeusz Antoniewicz
3. Krzysztof Brykman
4. Henryka Bakun
5. Szymon Ogiński
6. Patrycja Kosobucka
7. Izabela Kędzia
UNIEMYŚL
Sołtys: Krystyna Marcinkowska
Rada Sołecka: 1. Grażyna Szymbor
2. Mieczysław Piołynowicz
3. Zbigniew Kornecki
4. Elżbieta Miller


II. Osiedla

Rada Osiedla nr 1 - Mścięcino w Policach
Przewodniczący: Ewa Barecka
Zastepca Przewodniczącego: Barbara Kalisiewicz
Członkowie Zarządu: 1. Irena Muraszków
2. Jadwiga Borycka
3. Krzysztof Garbaciak
Pozostali członkowie Rady Osiedla: 1. Piotr Kowalski
2. Wioletta Umiastowska
3. Janusz Ejsmont
4. Anna Tarocińska
5. Lucjan Ejsmont
6. Gerda Grzybowska
7. Ewa Gulczyńska
8. Grażyna Picho
9. Ryszard Chudzik
10. Andrzej Barecki
Rada Osiedla nr 2 - Stare Miasto w Policach
Przewodniczący: Zbigniew Andrzejewski
Zastepca Przewodniczącego: Stefan Pszczółkowski
Członkowie Zarządu: 1. Dorota Zagórska-Maryś
2. Jerzy Witkowski
3. Brygida Spajzer
4. Jadwiga Janas
5. Małgorzata Stypka
Pozostali członkowie Rady Osiedla: 1. Jolanta Skotnicka
2. Wiesław Muszyński
3. Andrzej Partyka
4. Ryszard Glinkowski
5. Ryszard Mielcarek
6. Maria Mocarska
7. Artur Gruszczyński
Rada Osiedla nr 3 - Jasienica w Policach
Przewodniczący: Mirosława Butryn
Zastepca Przewodniczącego: Henryk Nowakowski
Członkowie Zarządu: 1. Piotr Zacharski
2. Czesława Janowska
3. Sławomir Kajkowski
4. Marian Wójcik
5. Krystyna Paprocka-Socha
Pozostali członkowie Rady Osiedla: 1. Andrzej Bober
2. Ewa Kozakiewicz
3. Stanisław Sarbiewski
4. Jan Przybylak
5. Iwona Siemczonek
6. Jolanta Zacharska
7. Elżbieta Stefan
Rada Osiedla nr 4 - Dabrówka w Policach
Przewodniczący: Wiesław Iwańczuk
Zastepca Przewodniczącego: Janusz Kuczyński
Członkowie Zarządu: 1. Jan Stępniowski
2. Halina Borowiak
3. Lech Przybyłowski
4. Erika Strzelczyk
5. Barbara Piasecka
Pozostali członkowie Rady Osiedla: 1. Zdzisława Kacprzyk
2. Adam Drozdowski
3. Remigiusz Kubicki
4. Elżebieta Iwańczuk - Jankowska
5. Wiesław Sobieszuk
6. Andrzej Bednarek
7. Izabela Jamrozińska
8. Lech Nowakowski
Rada Osiedla nr 5 - Gryfitów w Policach
Przewodniczący: Sabina Wróblewska
Zastepca Przewodniczącego: Wiesław Gaweł
Członkowie Zarządu: 1. Janina Przygodzka
2. Alina Kwinta
3. Artur Pawłowski
Pozostali członkowie Rady Osiedla: 1. Wiktor Malec
2. Czesław Sieczkarek
3. Danuta Kika
4. Łucja Rybowska
5. Bożena Helcel
6. Wiesław Nowak
7. Tadeusz Janczura
8. Tadeusz Bujnowski
9. Teodozja Wilk
10. Danuta Szwarczyńska
Rada Osiedla nr 6 - Księcia Bogusława X w Policach
Przewodniczący: Ewa Budzińska
Zastepca Przewodniczącego: Józef Głogowski
Członkowie Zarządu: 1. Rafał Gorajski
2. Mariusz Różycki
3. Remigiusz Jach
4. Anna Chodun
Pozostali członkowie Rady Osiedla: 1. Joanna Cichecka
2. Józef Łukaszewicz
3. Wanda Zdybel
4. Zdzisława Linkert
5. Janusz Makaroński
6. Andrzej Krupiński
7. Grzegorz Bosacki
Rada Osiedla nr 7 - Anny Jagiellonki w Policach
Przewodniczący: Renata Schulz
Zastepca Przewodniczącego: Ryszard Gębczyński
Członkowie Zarządu: 1. Zdziasława Grabowska
2. Barbara Ostrowska
3. Wioletta Szymańska
Pozostali członkowie Rady Osiedla: 1. Elżbieta Antolak
2. Agnieszka Szymczak
3. Edward Wachowski
4. Aleksandra Michałkiewicz
5. Sebastian Nowak
6. Katarzyna Rakowska
7. Dominik Rokicki
8. Marek Sawicki
9. Lidia Koneszko
10. Anna Kałamarz